انجام پایان نامه حسابداری

پژوهشکده حسابداری

تنها مرکز تخصصی
مطالعات حسابداری در کشور
09101502239 – 09103434482

پژوهشکده حسابداری تنها مرکز تخصصی ارائه خدمات مشاوره و انجام پایان نامه حسابداری در کشور است

ما انحصارا در رشته حسابداری خدماتی ویژه و تخصصی ارائه می کنیم و با تمام ظرفیت در کنار شما عزیزان هستیم

فرم سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه حسابداری

نوشتن پایان نامه حسابداری یکی از تخصص های ویژه در «پژوهشکده حسابداری» است بیش از یک دهه از فعالیت پژوهشی این مرکز می گذرد و در این مدت، افتخار ارائه خدماتی تخصصی به دانشجویان این رشته را در سراسر کشور داشته ایم.  نگاهی متفاوت و عمیق به مقوله پایان نامه های دانشگاهی ما را از سایر موسسات پژوهشی متمایز کرده و امروز هر آنچه که برای نگارش و دفاع بی نظیر و موفقیت آمیز از پایان نامه حسابداری لازم دارید را نزد ما خواهید یافت. پژوهشکده حسابداری سال ها در رتبه 1 خدمات تخصصی در رشته حسابداری بوده است تا شما عزیزان در چالش انجام پایان نامه حسابداری همراه مطمئنی داشته باشید.

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه انجام پایان نامه حسابداری به عوامل و متغیرهای بسیار زیادی بستگی دارد به همین دلیل نمیشود یک قیمت واحد یا تعرفه ای ثابت برای این خدمات تعیین کرد و بهتر است در این زمینه با کارشناسان ما مشورت کنید. اما چیزی که حائز اهمیت است این است که در فرایند انجام پایان نامه حسابداری مهمترین هزینه ای که می پردازید وقت و زمان است. در پژوهشکده حسابداری سعی برآن بوده که در کنار قیمت گذاری بسیار مناسب خدمات، به زمان بندی پروژه ها نیز توجهی ویژه شود تا فرایند دفاع از پایان نامه دانشجو با وقفه مواجه نشود. برای آگاهی از نحوه قیمت گذاری و عوامل تاثیرگذر در هزینه انجام پایان نامه حسابداری؛ می توانید صفحه مزبور را مطالعه کنید.

تضمین و کیفیت پایان نامه ها

در پژوهشکده حسابداری اعتقاد بر این است که هیچ تضمینی بالاتر از مسئولیت پذیری و پاسخگویی در قبال دانشجویان عزیز نیست. امروزه موسسات زیادی را می‌بینیم که صرفا به اعتبار چند پروژه معدود به ظاهر موفق، خود را  یک موسسه پژوهشی و قابل اعتماد معرفی می کنند اما متاسفانه در برخی اوقات درعمل شاهد اتفاقات دیگری هستیم.
ما پیش از شروع کار تمام مشاوره‌های خود را به صورت رایگان ارائه  میکنیم و معتقدیم دانشجویان بایستی با آگاهی کامل تصمیم بگیرند و حتی اگر با ما همکاری نداشته باشید، خوشحال خواهیم شد که راهنمای صدیقی برای شما عزیزان باشیم تا هرچه زودتر مشکلات را پشت سر بگذارید. در صورتی که  انتخاب شما این مرکز باشد؛ با نهایت افتخار تضمین و تعهد میکنیم که کار پایان نامه تان را بصورت مستمر پیگیری کرده تا با کیفیتی شایسته به سرانجام برسد. ما انجام پایان نامه حسابداری را با بالاترین استانداردهای دانشگاهی کشور تضمین می کنیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستیم

مراحل انجام پایان نامه

انجام پایان نامه حسابداری مانند بسیاری از پایان نامه های علوم انسانی؛ شامل یک فرایند علمی و دقیق است که با انتخاب موضوع آغاز می گردد، با سلسله ای از اقدامات پژوهشی پیرامون موضوع ادامه می یابد و در نهایت با نتیجه گیری دقیق و علمی به اتمام می رسد. در ادامه به بررسی برخی از این مراحل می پردازیم:

انتخاب موضوع

نقطه آغاز یک پایان نامه حسابداری؛ انتخاب موضوعی شایسته و علمی است در واقع بهتر است بگوییم همه چیز از انتخاب یک موضوع دقیق و مناسب آغاز می شود. انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری مهمترین مرحله برای یک شروع قوی و شگفت انگیز است در این رابطه بیشتر بخوانید…

نوشتن پروپوزال

بعد از انتخاب و تایید موضوع پایان نامه در سامانه ایرانداک، نوبت به نگارش پروپوزال خواهد رسید. نگارش پروپوزال حسابداری یک کار تخصصی و بسیار مهم است که حتما باید مطابق با ضوابط و استانداردهای تعریف شده؛ به انجام برسد تا مورد تصویب قرار بگیرد. ما با تجاربی که داریم؛ تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم و اهمیتی ویژه برای آن قائلیم. بیشتر بخوانید…

فصول پایان نامه حسابداری

ساختار پایان نامه حسابداری مانند سایر رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد اغلب دارای پنج فصل میباشد که هر فصل نیز ساختاری مختص به خود داشته و بایستی دقیقا مطابق با چهارچوب استاندارد تعریف شده، نوشته شود. فصل اول و دوم پایان نامه حسابداری اغلب شامل تعاریف کلی، بیان مساله، پیشینه تحقیق، مبانی نظری و … است. فصل سوم شامل متدلوژی و روش شناسی بوده و فصل چهارم مشتمل تجزیه و تحلیل داده های آماری می باشد که بایستی با نرم افزارهای تخصصی مثل لیزرل، spss، نرم افزار eviews و … صورت پذیرد. در فصل پنجم هم به نتیجه گیری و پیشنهادات دقیق می پردازیم.

سوابق پژوهشکده حسابداری در انجام پایان نامه های مقطع ارشد و دکتری

تعداد پایان‌نامه‌های انجام‌ شده در این‌ مرکز

0جلد

تعداد پایان نامه های در دست اقدام

0پایان نامه

ظرفیت باقی مانده برای قبول سفارش

0سفارش

حدود وظایف و تعهدات پژوهشکده حسابداری

اگر یک دانشجوی حسابداری مایل باشد انجام پایان نامه اش را به «پژوهشکده حسابداری» محول کند؛ ما قادر هستیم از صفر تا صد پایان نامه را با کیفیتی مطلوب و با زمان بندی دقیق تحویل دهیم.
در پژوهشکده حسابداری برای دانشجو یک پژوهشگر مجرب و با حوصله تعیین می گردد که مسئولیت کامل کار را برعهده بگیرد پس مهم نیست شما درکجای مسیر قراردارید کافی است با «پژوهشکده حسابداری» همراه شوید. حتی اگر بخشی از کار را خودتان انجام داده اید؛ ادامه فرایند آن توسط محققین مجرب ما قابل انجام است و اگر در فاز صفر باشید، می توانید با پژوهشکده حسابداری؛ شروعی قوی و مطلوبی را تجربه کنید.
در این مرکز زمان و پول شما اهمیت دارد، وقت شما ارزشمند است و ما این اطمینان را به شما می دهیم  که قطعا به نتیجه دلخواه خواهید رسید. ضمنا در تمام مراحل انجام پایان نامه حسابداری؛ چنانچه استاد راهنما یا مشاور نسبت به کار ارائه شده نظرات اصلاحی داشته باشند؛ با نظارت مستقیم موسسه؛ انجام اصلاحات برعهده محققین می باشد و از این بابت هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد.

اصلاح پایان نامه

اصلاح پایان نامه حسابداری از آن دسته کارهای تخصصی است که دانش و مهارت خاصی می طلبد و از همین رو شاید کسی که تجربه کمی در این زمینه داشته باشد؛ قادر به انجام یک کار کامل و بی نقص نباشد در بسیاری مواقع دانشجویانی که خود شخصا نسبت به نوشتن پایان نامه شان اقدام می کنند و یا اینکه آنرا به موسسات فاقد صلاحیت محول می کنند؛ از طرف استاد راهنما با انبوهی از ایرادات مواجه می شوند که حل آن خارج از توان دانشجو است.
توصیه ما همواره به دانشجویان عزیز رشته حسابداری این است که انجام پایان نامه شان را بهتر است از ابتدا با یک موسسه حائز صلاحیت و مجرب پیش ببرند تا با مشکلاتی بعدی مواجه نشوند اما اگر ناخواسته با چنین مشکلی مواجه شدید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد؛ توسط محققین ما به بهترین شکل ممکن تکمیل و اصلاح می شود و چنانچه نیاز به بازنویسی داشته باشد این کار با کیفیتی مطلوب انجام می شود. بیشتر بخوانید…

تعداد صفحات و ساختار پایان نامه

اغلب پایان نامه های حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد بین 80 الی 120 صفحه هستند اما این مساله قاعده یا قانون خاصی ندارد و واضح است که برای برخی از پروژه ها لازم است به جزئیات بیشتری پرداخته شود بنابراین بالطبع تعداد صفحات افزایش می یابد  و در نقطه مقابل برای بعضی از موضوعات نیز ممکن است با صفحات کمتری حق مطلب ادا شود و نیازی به گزافه گویی نیست.
در دانشگاه تهران، تعداد صفحات پایان نامه اصلا مورد توجه قرار نمیگیرد بلکه کیفیت و سطح علمی آن حائز اهمیت است. برای انجام پایان نامه حسابداری معمولا 5 فصل تعیین می گردد که هر فصل نیز ساختار خاص خود را دارد.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حسابداری

 افتخار می کنیم که به اعتقاد بسیاری از دانشجویان رشته حسابداری «پژوهشکده حسابداری» بهترین موسسه برای مشاوره، آموزش و انجام پایان نامه است. دلیل این موفقیت این است که محققین و پژوهشگران ما درک کاملی از نحوه نگارش پایان نامه حسابداری دارند ما میدانیم اساتید محترم راهنما دقیقاً چه کاری از شما می خواهند تا پایان نامه شما به مرحله تایید و دفاع برسد. پس اگر در زمینه نوشتن پایان نامه تان به کمک نیاز دارید، همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

برای پژوهشکده حسابداری رضایت دانشجویان عزیزی که به این مرکز اعتماد کرده اند، ارزشی دارد که با هیچ مبلغ و اعتباری نمی‌توان ان را مبادله کرد.
در ادامه از شما دعوت می کنیم نظرات برخی از کاربران را بخوانید. همچنین چنانچه شما نیز قبلا از این مرکز خدماتی را دریافت کرده اید؛ لطفا نظراتتان را با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.

یکی از نقاط قوت پژوهشکده حسابداری این هست که فقط بصورت تخصصی در رشته حسابداری و مدیریت مالی فعالیت میکنه و به رشته های دیگه ورود نکرده. همین مساله شده که خدماتش کاملا تخصصی و ویژه باشه. ممنون از مدیریت محترم

هادی اسماعیلی, دانشگاه تهران

به جرات میکم سریعترین پشتیبانی رو دارین، این نکته مهمترین عامل برای یک دانشجو هست که استرس و نگرانی نداشته باشه ، با ارسال هر پیام، از سرعت پاسخدهی تون خوشحال میشم !!

مژده نیک پی, دانشگاه آزاد تهران شمال

با درود فراوان، از سال 1398 از خدمات تخصصی پژوهشکده حسابداری استفاده می کنم. هیچ ضعفی در خدماتتون ندیدم تا جایی که برای تمامی دانشجویان حسابداری مجموعه شما رو توصیه می نماییم.

نیکان مالکی, دانشگاه ارومیه

من دانشجوی دکترای حسابداری هستم چند بار هم موضوع به استاد دادم ولی تایید نکردن. تعریف شما رو از دوستان شنیدم؛ چطور می تونم از خدمات شما استفاده کنم؟ و اینکه آیا تبریز هم شعبه دارین؟

پیمان پورجبار, دانشگاه تبریز

خدماتتون خوب و حرفه ای هست ولی ایکاش برای مشتریایی که دوستانشون رو بهتون معرفی می کنن یک تخفیف لحاظ کنید و فرقی قائل بشین به نظرم این نقطه ضعف تون هست.

آیسان تقیزاده, دانشگاه یادگار امام

وقتی اینهمه در دانشکده های حسابداری از مجموعه شما رضشایت دارند؛ چرا شرایط پرداخت هزینه ها رو اقساطی نمی کنین که به دانشجوها هم فشار وارد نشه؟

کامران ترابی, دانشگاه گیلان

خواستم اطلاع بدم که من از پایان نامه ام دفاع کردم، بینهایت ازتون تشکر می کنم واقعا خیلی استرس داشتم امیدوارم در مقطع دکتری هم بتونم با کمک شما موفق بشم

فاطمه میرجانی, دانشگاه شهید بهشتی

پژوهشکده حسابداری خوبی ها و مزایای زیادی داره اما به نظر من یکی از مهمترین هاش داشتن تیم پشتیبانی بسیار قوی و حرفه ای ؛ در عین حال با سرعت بالا میباشد. به من که ثابت شده تا جایی که بتونن و در توان داشته باشند کمک و راهنمایی میکنن و در همه ی زمینه ها کنارتون هستند.

سعید محمدزاده, دانشگاه یاسوج

من از پایان نامه ام دفاع کردم میخواستم بدونم برای مقاله چطور می تونم اقدام کنم؟ ممنون از پشتیبانی خوبتون

یاشار ملامحمد, دانشگاه اصفهان

قیمتتون با موسسات دیگه تقریبا یکسان هست ولی کیفیت خدمات شما خیلی خیلی بهتره که نشان دهنده مدیریت قوی و مسئولیت پذیری تون هست. فقط اگر برای مشتریهای قدیمی آفر تعیین می کردین خیلی خوب می شد

زینب مالمیریان, دانشگاه آزاد اسلامشهر

اینهمه  ازتون تعریف می کنن ولی توی شهرهای دیگه شعبه ندارید به نظرم این یک نقطه ضعف هست چون فقط دانشجوهای تهرانی دسترسی حضوری دارن

یاسمین میرابریشمی, دانشگاه آزاد اهواز

میخواستم از محقق خودم آقای دکتر زارع نهایت تشکر رو داشته باشم واقعا با صبوری مشکلات من رو حل کردن و تونسمتم از پایان نامه ام دفاع کنم همچنین از کادر اداری پژوهشکده حسابداری

اکرم میرزایی, دانشگاه کردستان

سلام و احترام من به موسسات زیادی مراجعه کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در تهران و کل ایران حرف اول رو میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی ایران هستین

رضا شاپوری, دانشگاه تهران

ممنون از پژوهشکده حسابداری بهترین سایت پایان نامه نویسی ایران و پشتیبانی 24 ساعته و عالی تون

بتول صادقی, دانشکده حسابداری

سلام؛ می تونم بپرسم هزینه انجام پایان نامه حسابداری در موسسه شما چقدر هست؟ ممنون

کریم باتمانی, دانشگاه پیام نور

واقعا بهترین شرکت در زمینه ارایه خدمات پژوهشی هستید با پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم

ریحانه سادات الوانی, دانشگاه تربیت مدرس

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی مشاوره گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشکده حسابداری از همه بهتره

اصغر بختیاری, دانشگاه علامه

اصلا فکر نمی کردم بتونم استاد سخت گیرم رو راضی کنم دیگه نا امید شده بودم واقعا از تیم قوی و پشتیبانی مطلوب تون تشکر می کنم براتون آرزوی موفقیت بیشتری دارم

سینا توکلی, آزاد نوشهر

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و با شناخت قبلی مراجعه کردم پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

سمیرا اسکندری, دانشگاه اصفهان

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی مشاوره گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشکده حسابداری از همه بهتره

اصغر بختیاری, دانشگاه علامه

واقعا بهترین شرکت در زمینه ارایه خدمات پژوهشی هستید با پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم

ریحانه سادات الوانی, دانشگاه تربیت مدرس

اصلا فکر نمی کردم بتونم استاد سخت گیرم رو راضی کنم دیگه نا امید شده بودم واقعا از تیم قوی و پشتیبانی مطلوب تون تشکر می کنم براتون آرزوی موفقیت بیشتری دارم

سینا توکلی, آزاد نوشهر

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

نیما ریاحی, دانشگاه آزاد قم

ممنون از پژوهشکده حسابداری بهترین سایت پایان نامه نویسی ایران و پشتیبانی 24 ساعته و عالی تون

بتول صادقی, دانشکده حسابداری

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

کاظم حیدرخانی, دانشگاه آزاد شهرری

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم سراغ موسسات متفرقه نرن اگر از اول با پژوهشکده حسابداری آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود. ساعت 1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

زهرا سادات موسوی, دانشگاه آزاد رشت

سلام؛ می تونم بپرسم هزینه انجام پایان نامه حسابداری در موسسه شما چقدر هست؟ ممنون

کریم باتمانی, دانشگاه پیام نور

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

سیما روشن, دانشگاه علامه

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

غزال شاکری, دانشگاه آزاد دهلران

من از کیفیت کار خانم حنظلی بسیار راضی بودم و تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی خوششون اومد درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

کیوان کاهه, دانشگاه تهران

سلام و احترام من به موسسات زیادی مراجعه کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در تهران و کل ایران حرف اول رو میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی ایران هستین

رضا شاپوری, دانشگاه تهران

میخواستم از محقق خودم آقای دکتر زارع نهایت تشکر رو داشته باشم واقعا با صبوری مشکلات من رو حل کردن و تونسمتم از پایان نامه ام دفاع کنم همچنین از کادر اداری پژوهشکده حسابداری

اکرم میرزایی, دانشگاه کردستان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

سیدرضا بیدار, دانشگاه فردوسی مشهد

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات پژوهشکده حسابداری واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

سحر پیربابا, دانشگاه آزاد زابل

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

سعید زاکانی, دانشگاه آبیک

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

مهدیه کشاورز, دانشگاه شمال

درباره پژوهشکده حسابداری

بیش از یک دهه از فعالیت پژوهشکده حسابداری می گذرد و حوزه تخصصی این مرکز فقط ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان حسابداری است. پژوهشکده حسابداری مجموعه بینظیری از خدمات آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی است تا نیازهای شما را در تمام مراحل انجام پایان نامه حسابداری مرتفع کند.

سفارش انجام پایان نامه حسابداری

دانشجویان عزیزی که مایل هستند پروژه خود را با پژوهشکده حسابداری آغاز کنند به راحتی می توانند از خدمات مشاوره موسسه استفاده کرده و سفارش خودشان را به ثبت برسانند. همچنین می توانید با ثبت فرم ابتدای همین صفحه؛ درخواست خودتان را تکمیل و ارسال کنید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن برای هماهنگی با شما تماس می گیرند.